{fbt_classic_header}

Breaking News

latest

Πρεμιέρα στο πρωτάθλημα 5x5 SuperBalla

Πρεμιέρα είχαμε χθες (Δευτέρα 13/1) στο χειμερινό πρωτάθλημα 5x5 που διοργανώνεται στο SuperBalla στον Άγιο Σώστη! Πρεμιέρα λοιπ...

Πρεμιέρα λοιπόν, με τις ομάδες Killers και Πολύγατος.

Τα του αγώνα:
Στο 1ο Ημίχρονο το παιχνίδι ήταν αρκετά δυνατό, και συγκρατημένο και από τις δύο ομάδες και γι αυτό και το σκορ ήταν 1-1(τα γκολ μπήκαν προς το τέλος του ημιχρόνου)

ΣΚΟΡ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ
Killers - Πολύγατος  1-1 (Λευτέρης Ψάλτης - Γιάννης Βασάλας)

Στο δεύτερο ημίχρονο, η κούραση από την πλευρά των Killers έκανε το παιχνίδι πιο επιθετικό για τους Πολύγατους που μεγάλωσαν τη διαφορά του σκορ. Τέλος του αγώνα και το σκορ 5-2 για τους Πολύγατους!

ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ
Killers - Πολύγατος 2-5 (Λευτέρης Ψάλτης (x2) - Γιάννης Βασάλας, Νίκος Καλογήρου (x2), Δημήτρης (διαφεύγει το επίθετο) (x2))

Συνέχεια την Τετάρτη 15/1 με τις ομάδες Xabalyons και Παλιόφιλοι να βρίσκονται αντιμέτωπες στις 20:00