ΚΤΕΛ ΤΗΝΟΥ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΛΕΩΦΟΡΕΙΩΝ (TIMETABLE FOR BUS) ΙΣΧΥΟΥΝ ΑΠΟ / FROM 24/06/2013 ΕΩΣ /TO 30/ 0 6 /201 3 ΓΡΑΜΜΗ ΠΥΡΓΟΥ / ...
ΚΤΕΛ
ΤΗΝΟΥ
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΛΕΩΦΟΡΕΙΩΝ (TIMETABLE FOR BUS)
ΙΣΧΥΟΥΝ ΑΠΟ/FROM 24/06/2013 ΕΩΣ/TO 30/06/2013
ΓΡΑΜΜΗ ΠΥΡΓΟΥ/ TO
PIRGOS-PANORMOS
ΤΗΝΟΣ-ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΣ-ΚΑΜΠΟΣ-ΤΑΡΑΜΠΑΔΟΣ-ΚΑΡΔΙΑΝΗ-ΥΣΤΕΡΝΙΑ-ΠΥΡΓΟΣ-ΜΑΡΛΑΣi-ΠΑΝΟΡΜΟΣ
TINOS-TRIPOTAMOS-KAMBOS-TARAMPADOS-KARDIANI-ISTERNIA-PIRGOS-MARLASi-PANORMOS
|
ΤΗΝΟΣ – ΠΑΝΟΡΜΟΣ
Tinos - Panormos |
ΠΑΝΟΡΜΟΣ – ΤΗΝΟΣ
Panormos - Tinos |
ΔΕΥΤΕΡΑ
έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Monday
to Friday
ΜΑΡΛΑΣ Δευτέρα και Παρασκευήi
MARLAS Monday
and Fridayi
|
06.15, 11.00, 14.00
|
07.00, 11.50, 14.45
|
ΣΑΒΒΑΤΟ
και ΚΥΡΙΑΚΗ
Saturday and Sunday |
11.00, 14.00
|
11.45, 14.45
|
Κάθε
Τετάρτη επιπλέον δρομολόγιο για Καρδιανή 08.00 και 13.00
On Wednesday extra bus to Kardiani at 08.00 and 13.00
ΓΡΑΜΜΗ ΣΤΕΝΗΣ/ ΤΟ STENI-MONASTERY
ΤΡΙΑΝΤΑΡΟ-ΔΥΟΧΩΡΙΑ-ΑΡΝΑΔΟ-ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ-ΜΕΣΗ-ΦΑΛΑΤΑΔΟ-ΣΤΕΝΗ-ΜΥΡΣΙΝΗ
i - ΠΟΤΑΜΙΑi
TRIANTARO-DIOHORIA-ARNADOS-MONASTΕRΥ-MESI-FALATADOS-STENI-MIRSINI i - POTAMIAi
|
ΤΗΝΟΣ – ΣΤΕΝΗ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ
Tinos – Steni - Monastery |
ΣΤΕΝΗ – ΤΗΝΟΣ
Steni – Monastery - Tinos |
ΔΕΥΤΕΡΑ
έως ΚΥΡΙΑΚΗ
Monday to Sunday
(Ποταμιά & Μυρσίνη) i
|
06.40i,10.45,14.00i, 16.00, 18.00
|
07.10i, 11.15, 14.30i, 16.30, 18.30
|
Το Μοναστήρι παραμένει κλειστό από τις 13.00 έως τις 16.15
The Monastery remains closed from 13.00 to
16.15
20λεπτη
παραμονή στο Μοναστήρι και επιστροφή με το ίδιο λεωφορείο.
20 minutes stay at the Monastery and return with
the same bus
ΓΡΑΜΜΗ ΚΑΛΛΟΝΗΣ/TO KALLONI
ΤΗΝΟΣ-ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΣ-ΞIΝΑΡΑ-ΛΟΥΤΡΑ-ΚΡΟΚΟΣ-ΚΩΜΗ-ΑΓΑΠΗ-ΚΑΛΛΟΝΗ
TINOS-TRIPOTAMOS-XINARA-LOYTRA-KROKOS-KOMI-AGAPI-KALLONI
|
ΤΗΝΟΣ – ΚΑΛΛΟΝΗ
Tinos - Kalloni |
ΚΑΛΛΟΝΗ – ΤΗΝΟΣ
Kalloni - Tinos |
ΔΕΥΤΕΡΑ έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Monday to Friday |
06.30, 14.15
|
07.00, 14.45
|
ΓΡΑΜΜΗ
ΣΚΑΛΑΔΟΥ/ TO SKALADOS- Μόνο τη Δευτέρα/Only on Monday
ΤΗΝΟΣ-ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΣ-ΣΚΑΛΑΔΟΣ-ΒΩΛΑΞ-ΚΤΙΚΑΔΟ-ΚΑΡΥΑ-ΜΟΥΝΤΑΔΟ
TINOS-TRIPOTAMOS-SKALADOS-VOLAX-KTIKADOS-KARIA-MOUNTADO
|
ΤΗΝΟΣ – ΣΚΑΛΑΔΟΣ
Tinos - Skalados |
ΣΚΑΛΑΔΟΣ - ΤΗΝΟΣ
Skalados - Tinos |
ΔΕΥΤΕΡΑ
- Monday
|
08.30, 14.15
|
09.00, 14.55
|
ΓΡΑΜΜΗ ΠΟΡΤΟ / TO PORTO
|
ΤΗΝΟΣ – ΠΟΡΤΟ
Τinos - Porto |
ΠΟΡΤΟ – ΤΗΝΟΣ
Porto -Tinos |
ΔΕΥΤΕΡΑ
έως ΚΥΡΙΑΚΗ
Monday to Sunday |
08.00,
10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 17.00, 18.00
|
08.10,
10.10, 12.10, 14.10, 16.10, 17.10, 18.10
|
ΓΡΑΜΜΗ ΚΙΟΝΙΩΝ / TO KIONIA
|
ΤΗΝΟΣ – ΚΙΟΝΙΑ
Tinos - Kionia |
ΚΙΟΝΙΑ – ΤΗΝΟΣ
Kionia - Tinos |
ΔΕΥΤΕΡΑ έως ΚΥΡΙΑΚΗ
Monday to Sunday |
07.50, 10.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30,
16.30, 17.30, 18.30
|
07.55, 10.35, 12.35, 13.35, 14.35,
15.35, 16.35, 17.35, 18.35
|
ΓΡΑΜΜΗ ΑΓΙΟΥ ΦΩΚΑ
/ TO AGIOS FOKAS
Το
λεωφορείο δεν διέρχεται από τη στάση στο παλιό λιμάνι / The bus
does not
cross from
the stop at the old port.
|
ΤΗΝΟΣ – ΑΓ. ΦΩΚΑΣ
Tinos – Ag. Fokas |
ΑΓ. ΦΩΚΑΣ – ΤΗΝΟΣ
Ag. Fokas - Tinos |
ΔΕΥΤΕΡΑ έως ΚΥΡΙΑΚΗ
Monday to Sunday |
11.15, 12.00, 12.40
|
11.30, 12.15, 12.55
|